Wycieczka naukowo – integracyjna do Lwowa (Ukraina)

Studenckie Koło Naukowe Caritas et Iustitia zorganizowało wyjazd naukowo -integracyjny do Lwowa na Ukrainie w dniach 1 do 3 czerwca 2018 roku. W wyciecze wzięło udział 60 Studentów ( studiów stacjonarnych i niestacjonarnych) oraz Opiekun naukowy Koła ks. dr hab. Bogdan Węgrzyn, prof. PWSZ.

Program wycieczki:
1.06.2018 r., piątek – wyjazd z Tarnowa godzina 21.30, przystanek przy budynku Uczelni PWSZ w Tarnowie.
2.06.2018 r., sobota – dojazd do Lwowa, przewodnik od około godziny 8.00, zwiedzanie: Katedra grekokatolicka św. Jura, panorama miasta ze wzgórza, Wysoki Zamek, zespół Uniwersytetów lwowskich, Cmentarz Łyczakowski (pochówki wybitnych osób, Cmentarz Orląt Lwowskich), Centrum miasta – Katedra Łacińska, kaplica Boimów, kościół Jezuitów, plac Rynek, Czarna Kamienica, apteka-muzeum, kamienica Korniakta- rezydencja Króla Jana Sobieskiego, cerkiew Uspeńska, dzielnica Ruska, kościół Dominikanów, Katedra Ormiańska, dzielnica Żydowska, klasztor Bernardynów.
Obiad około godziny 14:00, czas wolny, zakwaterowanie w hotelu.
3.06.2018 r., Niedziela – śniadanie, prywatne zwiedzanie, wyjazd do Polski około godziny 12.00 i dojazd do Polski na około godz. 21.00.
W drodze powrotnej Msza Święta niedzielna w plenerze.
Adres tymczasowego pobytu we Lwowie:
Hotel Iskra
Manastyrskoho St 1, L’viv, Lviv Oblast, Ukraina, 79000